O INWESTYCJI

Osiedle zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Jego wygląd, będący połączeniem elegancji i nowoczesności niewątpliwie będzie się wyróżniał na tle innych budynków osiedli mieszkaniowych w Łodzi. Dodatkowym atutem w wyglądzie osiedla będą przepiękne nasadzenia oraz tereny zielone. Jest to miejsce idealne zarówno dla młodych osób rozpoczynających samodzielne życie, jak i dla rodzin z dziećmi szukających mieszkania marzeń. Wszyscy odnajdą tu miejsce do spacerów (lasy), wycieczek rowerowych i innych form spędzania wolnego czasu.

Osiedle Marmurowe to nowoczesny zespół 60 apartamentów o powierzchni od 50 do 120 mkw rozmieszczonych w 13 budynkach na terenie o powierzchni 1,6ha.

W pierwszym etapie budowy dostępne będą 4 apartamenty dwupoziomowe i 8 mieszkań jednopoziomowych. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy mieszkania głównie trzy i czteropokojowe. Wszystkie mieszkania posiadają duże tarasy i ogrody.

LOKALIZACJA

Osiedle Marmurowe powstaje we wschodniej części Łodzi przy ulicy Beskidzkiej 134 (w pobliżu centrum handlowego M1). Dzięki swojej lokalizacji i przemyślanemu projektowi nasze osiedle jest idealnym miejscem dla każdej osoby, która chce mieć pewność, że wszędzie jest blisko a jednocześnie – potrzebuje wytchnienia i relaksu.

Zaledwie 10 minut jazdy samochodem dzieli to ciche i kameralne miejsce od centrum Łodzi. Dodatkową zaletą jest również łatwe połączenie z autostradami A1 i A2 oraz bliskie odległości do szkoły, przedszkola, centrum miasta, sklepu czy przystanku autobusowego.

BLISKO CENTRUM

Tylko 7 km

KOMUNIKACJA MIEJSKA

Tylko 100 m

PRZEDSZKOLE

Tylko 1.5 km

CENTRUM HANDLOWE M1

Tylko 3 km